מידע למטופל

מידע למטופל

הטיפול ב"אוסוגאמי-קליניקה לרפואה מהמזרח" כולל: אבחון מעמיק למציאת שורש הבעיה וטיפול משולב בדיקור סיני ו/או יפני, טווינה, צמחי מרפא, כוסות רוח, אלקטרו-אקופונקטורה, מוקסה, תפריט תזונה ופעילות גופנית המותאמים אישית למטופל, בכדי להבטיח את הצלחת הטיפול, יש חשיבות עליונה, להתמדה בתהליך.
הפסקת הטיפולים לפני תום התהליך או דילוג על מפגשים אשר נקבעו מראש, עלולים להפחית את אחוזי ההצלחה

התור הראשון

כל תהליך הטיפול, נבנה בתור הראשון בו נעשה האבחון, שכן מטרת האיבחון היא לקבל תמונה מקיפה ואמיתית על מצבך הרפואי, למצוא את הגורמים לחוסר האיזון הקיימים ובהרגלי החיים. אנחנו מקדישים לתור זה, כשעה וחצי עד שעתיים

בתור הראשון, אנחנו מקיימים שיחה מעמיקה הכוללת היכרות המטופל, אבחון מקיף, טיפול בבעיה שבעטייה המטופל מגיע אלינו, קביעת תוכנית טיפול מפורטת הכוללת תדירות ואורך הטיפול, כולל: המלצות ללקיחה של צמחי מרפא, שינוי בתזונה ועוד. האבחון עצמו כולל: שיחת היכרות, תשאול מעמיק, ניתוח בדיקות רפואיות שקשורות לבעיה, בדיקת דופק ולשון. לאחר האבחון, אנו מגדירים את אסטרטגיית הטיפול המתאימה והמלצות לגבי המשך הטיפול כולל תדירות התורים שנדרשת. לאחר האיבחון יינתן הטיפול הראשוני, אשר הינו, טיפול חשוב, שכן הוא פותח סדרת טיפולים

בהמשך סדרת הטיפולים – יתחיל כל טיפול בשיחה קצרה והערכת השיפור במצבו של המטופל, אשר לפיה יקבע אופי הטיפול באותו יום.
עלות הטיפול אינה כוללת את מחיר צמחי המרפא שינתנו במידת הצורך.
המטופל מתחייב להגיע בזמן לכל טיפול, איחור – יקצר את משך הטיפול.
איחור של יותר מחצי שעה, יחשב כביטול, ולא יתקבל בגינו החזר.
ביטול של פחות מ 24 שעות לפני הטיפול, יחייב את המטופל בתשלום המלא עבור הטיפול שנקבע.
רכישת סדרת טיפולים, מחייבת להגיע במועדים אשר נקבעו מראש ע"י המטפל והמטופל יחדיו.
הפסקת סדרת טיפולים תעשה בהתראה של 14 יום, מומלץ לא להפסיק טיפול באופן פתאומי.
סדרת טיפולים הינה ברת תוקף במשך שישה חודשים ממועד רכישת הסדרה, לא ניתן יהיה לקבל החזר עבור טיפולים שלא נוצלו במסגרת תקופה זו.
המטופל מתבקש להגיע עם בגדים נוחים, המאפשרים גישה חופשית מהברכיים ומטה ומהמרפקים לכפות הידיים. לנשים רצוי לא להגיע עם שמלה.
אין לאכול כשעה לפני הטיפול

הצהרת המטופל:
באתי מרצוני לקבל יעוץ וטיפול זה.המטופל מבין כי מטרת הטיפול הינה, שיפור המצב הבריאותי ומעבר לאורח חיים בריא.כדי להגיע לתוצאות מיטביות, על המטופל להקפיד ולהגיע לכל הטיפולים שנקבעו לו מראש, ונהוג על פי המלצות המטפל בכל הנוגע לנטילת צמחי מרפא, שינוי תזונה, פעילות גופנית ועוד. ידוע למטופל, כי, אי עמידה בתנאים אלו, מורידה את סיכויי הצלחת הטיפול.בתום סדרת הטיפולים, ובהתאם למצבו הבריאותי של המטופל, יחל תהליך תחזוקתי לשימור המצב הקיים. תדירות הטיפולים תפחת, ותקבע בהתאם לצרכי המטופל והמלצת המטפל.
הנני מאשר/ת שאני מודע/ת לכך, שהטיפול המבוקש על ידי אינו מהווה תחליף לכל טיפול ברפואה הקונבנציונלית ו/או לכל התייעצות ברופא קונבנציונלי, וכי אין בכוונתי להפסיק טיפול תרופתי כל שהוא ללא התייעצות ברופא.