צוואר תפוס מוזר

צוואר תפוס מוזר

צוואר תפוס מוזר

 

 

לאחרונה נתקלנו בקליניקה ב-2 מקרים של תפיסות צוואר שהייתה מעט מוזרה בגלל אורך הזמן שלה. 2 המקרים היו דומים שכן היו חשופים אחד לקור של מזגן לאחר טיסה והשני היה חשוף לאויר קר לאחר שהזיע רבות.

2 המקרים היו של תפיסות צוואר שארכה כ-3 שבועות:
המקרה הראשון היה בעל של מטופלת שלנו, לאחר חזרה מטיסה ארוכה (ארהב), הבעל הלך לישון מאוחר בלילה וקם בבוקר עם צוואר תפוס שבקושי יכול לזוז. הוא המשיך בשיגרת חייו אבל כנראה שזה הלך והחמיר שכן בשישי בבוקר קיבלנו מהמטופלת שלי סמס בהול האם טרואה יכולה לראות אותו שכן הוא סובל מאד.

כמובן שטרואה קיבלה אותו ועשתה לו טיפול שהקל במידה מסויימת, בשבת בערב בשיחה עם האדון, היה נראה שמרגיש בסדר אבל עדיין לא מספיק ואכן קבעו טיפול המשך לשבוע שלאחר מכן ולאחר עוד 2 טיפולים נוספים שכללו בין היתר שימוש בדיקור קרקפת, הוא חזר לנורמה וזה לאחר 3 שבועות של צוואר תפוס.

המקרה השני היה בעל של מטופלת שלי שתמיד מלווה אותה לטיפול, שכן הוא הנהג. כאשר הגיעו ראיתי שהוא הולך כמו רובוט. לאחר שעשיתי את הדיקור למטופלת שלי, שאלתי אותו מה קרה ואז סיפר לי שכבר שבוע וחצי הוא עם צוואר תפוס, עקב כך שהבת שלהם למדה שיאצו, שאלתי אותו ולא קיבלת טיפול?! אז אמר שהיא עשתה לו טיפול כולל הבעל שלה שעושה מסאזים, שעשה לו מסאז עם חומר שמקרר את האיזור.

אמרתי לו שמבחינת הראייה שלי זה לא נכון לקרר את המקום ולכן אעשה לו דיקור. עשינו תשאול והתחלנו בטיפול שכלל דיקור ומסאז עם שמנים ארומטיים. ביום למחרת, שאלתי אותו לשלומו ואמר שיותר טוב- הכאב פחת אבל עדיין חוסר תנועתי

בשבוע שלאחר מכן כאשר הגיעו, ביקשתי מטרואה להיכנס לעשות לו דיקור קרקפת, שכן לו רצה לעשות דיקור גוף שוב. כיום לאחר מכן, אמר שזה היה כמו קסם והעסק חזר חזרה לנורמה

לייעוץ או תחילת טיפול עקב בעיה אורטופדית או כול בעיה אחרת, לחץ כאן

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *