סוף שבוע שכזה

סוף שבוע שכזה

סוף שבוע שכזה

סוף שבוע שכזה כבר מזמן לא היה לנו, הסוף שבוע התחיל אתמול בכך שבצהריים היה לנו חולת סרטן מתוכננת להגיע לטיפול בשעות הבוקר, כאשר לפני כן בשעה 8:00 היה לנו טלפון שלא הצלחנו לענות לו ואז הגיע הסמס:" קיבלתי את המ'ס שלכם מחבר שלכם ואני צריך שאשתי תראה אותך או את אשתך ואם אפשר שיהיה היום". עקב שבשעות הבוקר הייתה לי ישיבה ולאחריה הטיפול של חולת הסרטן, אז אמרתי לבחור שאשתו תגיע אלינו בשעה 14:00.

הגברת הנחמדה הגיעה אלינו ממושב שנמצא באזור שדה התעופה, אשתי, טרואה אוסוגאמי, ראתה אותה, הסיפור היה כך:
לפני כשבוע ימים היא ובעלה חזרו מטיול באירופה, כאשר כנראה הייתה שם הייתה חשופה לרוח קרה בזמן שייט שעשו ולאחר מכן האופן ישיבה שלה במטוס יחד עם מזגן, היוו שילוב קטלני שכן לאחר מכן היא החלה לסבול מכאב גב שהקרין קדימה.
עקב החמרה בכאב היא הלכה למטפל ברפואה סינית באזור ירושלים "שקרע" לה את הצורה מבחינת
כוסות רוח מרובות יחד עם מסאז שהשלים את הכיסוח שכן לאחר מכן היא סבלה מכאב אפילו יותר חמור, עד מצב שבקושי כמעט יכלה לנשום ובנוסף לכך כמעט ולא היה ניתן לגעת באזור, שכן רק לגעת בעור באותו אזור כבר הכאיב לה, , אותו בחור לא השתמש בכלל בדיקור.

אשתי המשיכה באיבחון שלה ולאחר מכן השתמשה בדיקור הסיני והיפני בשילוב, כלומר בדיקור היפני לטיפול בכאב ובדיקור הסיני לטיפול בשורש הבעיה עצמו, כחלק מהטיפול טרואה השתמשה גם במוקסה. כמובן שהדיקור היה בצורה יחסית עדינה, שכן גם ככה היא סבלה.
היום בדקנו איתה מה מצבה, הגברת אמרה שהכאב מבחינת רמת חומרה, אתמול היה עדיין כואב אבל היום הרבה פחות כואב, כמובן שצריך לראותה עוד פעם-פעמיים על מנת להבריא את סיפור הכאב הזה לגמרי.

והיום, יום שבת, החל בפיקניק נחמד עם חברים למרות מזג האויר החם, הגענו בשעות הצהריים הבייתה ובזמן שרצינו לסיים להוציא את כול הדברים שלנו  מהאוטו, חבר שלנו (מכיר אותנו עוד מהתקופה בסין) התקשר ואמר שהוא על הפנים- נזלת צהובה עם ליחה מרובה גם בצבע צהוב כבר כשלושה ימים, הוא ביקש מאיתנו אם ניתן להגיע אליו הבייתה שכן הוא "חצי מת" ואין לו איך להגיע אלינו שכן אשתו והילדות מחוץ לבית. חמש דקות לאחר מכן אימו התקשרה אלינו (שכן גם הוא, אמא שלו ובן הזוג של אימו- מטופלים שלנו), גם היא ביקשה שנגיע אליו שכן הוא נשמע על הפנים. לאחר מכן הודענו לו שתוך חצי שעה נהייה אצלו.
ואכן באזור השעה 16:00 היינו כבר אצלו לטיפול.

זהו, אז השבת שלנו הסתיימה בשעה 19:00 כאשר חצי מהסופש עבדנו וחצי היה חופש

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *