ילדנו הזעטוט והאלרגיה

ילדנו הזעטוט והאלרגיה

ילדנו הזעטוט והאלרגיה

סיפור קטן על ילדנו הקט בן השנה שהחליט "לחטוף" אלרגיה. הסיפור מתחיל ביום שליש האחרון, כאשר אשתי הלכה לאסוף את ילדנו הגדול מהגן ולקחה עימה את ילדנו הקט בן השנה.
כמו בכל פעם שאנחנו הולכים לאסוף את בננו מהגן, במידה ולאשתי אין מטופלים בשעה הזו, היא הולכת לאסוף אותו ואז לרוב נשארים בגן השעשועים כדי שהוא ישחק עם חבריו. הפעם הזו בשעה שהוא שיחק עם חבריו בגן השעשועים, אשתי שמה לב שפתאום לילדנו הקט החל גרד יחסית רציני בגוף- פלג הגוף העליון ולאחר שהיא הרימה את הבגד, היא גילתה לתדהמתה כתמים אדומים יחסית גדולים עם הגרד. לאחר שראתה זאת היא התקשרה אליי, כדי שאקבע תור באותו יום לרופאת הילדים על מנת שהיא תבדוק את הסיפור.

לאחר חזרתם לבית, החלטנו לשים לו פניסטיל ג'ל ולאחר סיום ארוחת הערב שלנו ותחלנו את סבב המקלחות של הילדודס, גילינו שהכתמים החלו להיעלם, פרק הזמן ממתי ששמנו את הפניסטיל עד המקלחת, היה עניין של כשעתיים. אמרתי לאשתי שאני חושב שאין צורך לקחת את הזעטוט שלנו לרופאה אבל אשתי התעקשה על כך כדי שהרופאה תבדוק אותו וכך היה.
אשתי והילדון שלנו הלכו לרופאה באזור 21:00, לאחר חזרתם הבייתה, אשתי אמרה שהרופאה טענה שהפניסטיל גל לא מספיק ולכן רשמה מרשם של פניסטיל בכדור, שכן מדובר באלרגיה.

ביום רביעי בשעות הבוקר, הייתה לנו פגישת עבודה ולאחריה "קפצנו" לדראג סטור כדי לקנות את הפניסטיל וכך נאמר לי על ידי הרוקח:

את הפניסטיל צריך לקחת טיפה לכול קג של משקל גוף

הילד עלול להיות ישנוני עקב התרופה

צריך לשים לב לא לתת מנת יתר כדי שלא יתפתח התקף אסטמה

ברגע ששמעתי את העניין הזה, באותו רגע החלטתי שאת הדבר הזה, הילד שלנו לא הולך לקחת. לאחר שסיפרתי על כך לאשתי, גם היא הסכימה אותי על כך. הספיק לי להיות עם המורה שלי בסין כדי לראות מ'ס לא קטן של חולים, שקיבלו תרופות כאלו ואחרות עקב אלרגיה שהופיעה על העור ולאחר לקיחה שלהן, המחלה צללה לריאה והתפתחה אסטמה.

החלטנו בינינו שבמידה ויעברו עוד כיומיים והעניין לא יירגע, ארקח לו מרשם של צמחים ובכל מקרה באותו יום בערב אשתי עשתה לילדנו טיפול בשונישין ואכן היום משעות הבוקר הסיפור היה כבר מאחורינו, כאשר הדבר היחיד שנשאר הוא מעט התעטשויות, שאת העניין הזה מבחינה סינית אפשר להסביר בכך שהגורם מחלה שהיה ברמת הדם של הריאה, עבר אחורה לרמת הצ'י, כלומר בדרך החוצה

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *