טיפול בצמחים בחולי קורונה וסיפור

טיפול בצמחים בחולי קורונה וסיפור

טיפול בצמחים בחולי קורונה וסיפור

המאמר כאן בא להראות שרפואה סינית יכולה לעזור לסימפטומים מהם סובלים אלו שמאומתים כנושאי קורונה ומפתחים כבר סימפטומים

לנו כמטפלים ברפואה סינית היה דיי ברור שזה רק שאלה של זמן עד שיתחיל להיות ביקוש לעזרה מכול סוג שהוא גם בטיפול בסימפטומים שהוירוס עושה וגם לאחר מכן בתהליך ההחלמה במיוחד אצל כאלו שהגיעו לשלב בינוני או אפילו קשה ויצאו מכך.

לשמחתנו הרבה בשלושה שבועות האחרונים, הגיעו אלינו זוג, יותר נכון להגיד ראינו זוג דרך הזום בגלל סכנת הידבקות שחוו סימפטומים של הוירוס.

לפני שבועיים וחצי מטופלת שלי יצרה עימי קשר לצורך חידוש מרשם של צמחים רק שעידכנה שלא יכולה להגיע עקב כך שנמצאת בבידוד, בעלה אומת כחולה קורונה (עם סימפטומים). לאחר שסיימנו לדסקס עליה, שאלה האם יש לי מה להציע לבעלה כעזרה, כמובן שהתשובה הייתה שיש. אמרה לי שתבדוק עימו האם הוא בעניין, הוא רופא בכיר בחדר מיון. לא עברו 10 דקות וחזרה אליי שמעוניין ולכן קבענו לעשות מפגש בזום כיומיים לאחר מכן.

כאשר הגיע הזמן, הוא פתח את הזום וראיתי מולי אדם שבקושי יושב על הכיסא עם חוסר אנרגיה טוטאלי שלא לדבר על שבקושי מסיים משפט. סיפר לי כך:
התחיל לפני בערך כחודש כאשר החל לסבול מכאבי ראש וחום, כמובן שמפאת עבודתו, שלחו אותו ישר לעשות בדיקה שיצאה שלילית ואז יצא למספר ימי מנוחה בביתו. לאחר מ'ס ימים חזר לעבודה אבל הרגיש שאינו 100%.

לאחר כשבוע החל לסבול מחולשה כללית, אובדן חוש טעם וריח והחל לשלשל ובאחד מהימים החל לסבול מקושי נשימתי בעיקר בשעות הערב, לאחר מכן שם לב שבימים הבאים שוב הסטורציה שלו הייתה יורדת בשעות הערב.
כאשר הוציא את הלשון, שאראה אותה, היא תאמה את הסימפטומים שלו והיה עליה חיפוי עבה צהוב במרכז הלשון שאימת את האבחנה ללחות חום רעילה במערכת העיכול שגורמת לכול הבלאגן.

החלטתי לתת לו מרשם שנקרא: מרתח שלושת הזרעים עם תוספת של מ'ס צמחים אנטי ויראליים, הצורת לקיחה הייתה הצורה המסורתית, כלומר צמחים בבישול שלאחריהם שותים את הנוזל שיצא.

כיומיים שלושה לאחר שהחל לקחת הצמחים, קיבלתי סמס מאשתו שהחלה לפתח סימפטומים של התקררות קלה, אובדן חוש טעם וריח וחום. עקב כך שבעלה גם חיובי לקורונה, הלכה לעשות גם בדיקה. לאחר מכן שאלה אותי מה לעשות, ביקשתי ממנה לקחת מוצר מדף שהיה לה בבית שעשוי מצמחים, לפחות עד שנדע מה קורה מבחינת הבדיקה ואז נחליט הלאה.

יום למחרת הגיעה התשובה החיובית ואז אמרתי לה שתמשיך בלקיחה של המוצר עד שיגיעו הצמחים לבישול שאזמין לה ואז להתחיל לקחת אותם. היות ואצלה הלשון הייתה בעיקר אדומה, האבחנה הייתה של רוח חום רעילה עם התחלה של היווצרות של לחות ולכן נתתי לה מרשם שנקרא: סאנג ג'ו יין עם תוספת של צמחים אנטי ויראליים.
באותה נשימה, שאלתי אותה לשלום בעלה, והייתה שמחה עד מאד שכן אמרה שהוא כבר הרבה יותר טוב, תיאבון חזר לו, פחות משלשל ובכלל ראיתי אותו ברקע הולך ומתפלל.

סוף שבוע שעבר נפגשתי עם בעלה בזום שכן היה צריך לחדש הצמחים ואז ראיתי אדם הרבה יותר טוב, עם הרבה יותר אנרגיה וכוח, מאושש, משלשל רק פעם ביומיים שלושה וגם אז זה פעם אחת, תיאבון וריח חזרו אליו, ללא חום וסטורציה קבועה וברמות טובות.

בגלל שהיה עוד מעט שלשול ומעט עייפות החלטנו שימשיך עוד מנת צמחים אחת לבישול ולאחריה כנראה נעבור לצורה של קפסולות, אמר לי שכבר הודיע למקום עבודתו שבתחילת אוקטובר חוזר למשרה מלאה.

אשתו באותו זמן התכתבתי איתה ואמרה שהיא גם הרבה יותר טוב, לאחר 3 ימים בלבד החוש טעם וריח חזרו , ללא חום וכול יתר סימפטומי ההתקררות במגמת שיפור

סיפור

שבוע שעבר מטופל הגיע אליי לטיפול, שלף מהתיק שלו בקבוק של נוזל שראיתי עליו כתוב הלוגו של אחד מבתי המרקחת לצמחים, אמר לי תיכף אשאל אותך משהו לגבי זה.

מתברר שחבר שלו שקשור לבעלים של אותו בית מרקחת החליט לנסות להשתמש בקשרים של המטופל שלי בשביל לנסות לדחוף את המוצר הזה ואז המטופל אמר לי כך:

תשמע, אותו חבר אמר לי שהצמחים האלו נבדקו על כמה אנשים, הנוזל יכול לרפא מהוירוס את האדם ממש לפני שלב הדלקת הריאה הקשה ביומיים בלבד!

אמרתי לו כך, תשמע:
דבר ראשון- אין כזה דבר ברפואה סינית לתת נוזל צמחי ל-20 איש, כאשר  (סיפרתי לו על הזוג)אצל כול אחד הוירוס יכול להתבטא אחרת
דבר שני- להתיימר ולהגיד שתוך יומיים הנוזל הצמחי הזה יוציא אדם ממחלת הוירוס הזו כאשר כמו בדוגמא צריך לפחות שבוע שבועיים כדי שישתפר, זה מדליק נורה אדומה
דבר שלישי נראה על פניו שמנסים לעשות כסף על חשבון האנשים

מסקנה:

אין ולא יהיה שום תחליף לאיבחון סיני מסודר (גם אם בזום) לצורך עזרה וטיפול 

ליצירת קשר, ללחוץ כאן