וירוס עורי

וירוס עורי

וירוס עורי

סיפור מקרה של בעייה עורית שצצה אצל בננו בן ה-9, שאם היינו צריכים לחכות לפי מה שהרופא עור אמר אז היה צריך לחכות ולסבול עוד לא מעט זמן ואני כבר לא מדבר על הבעיה החברתית שהייתה יכולה להיגרם לו בעקבות החוג שלו שהוא חוג ספורט

הסיפור החל לפני כחודשיים ימים כאשר הבן שלנו הראה לאשתי כול מיני נגעים על העור בעיקר ברגליים שנראו כשלפוחיות והיו מעט מגרדים, הבעיה הייתה שהיה נגע מסויים מעט יותר גדול באזור הברך. עקב כך שזה הלך והחמיר, אשתי לקחה אותו לרופאת העור שאיבחנה סוג מסויים של וירוס וכמובן שנתנה טיפול תרופתי. הטיפול היה צריך להימשך כחודש ימים וכך היה.

לאחר כחודש ומשהו שהיה שקט, פתאום תוך שבוע ימים החלו להיווצר נגעים עוריים שוב על הרגליים רק שהפעם היו גם על הידיים והפעם היה נגע עורי אחד באזור הברך שהיה יותר חמור מהאחרים, נראה בתמונה, לאחר שזה הלך והחמיר, לקחנו אותו לרופאת הילדים שחשדה שאולי מדובר בסקבייאס וכמובן שרצתה לרשום לנגע הגדול משחה סטרואידלית. ייאמר לזכותה שכיוון ולא הייתה בטוחה וגם בגלל שאמרנו לה שלרופאת עור צריך לחכות עוד כשבוע ימים, היא ביררה והסתבר שבאותו יום באותה מרפאה יש רופא עור. אז באותו יום חזרנו לרופא עור שאמר שזה לא סקבייאס אלא סוג של וירוס ושאין מה לדאוג כי תוך חודש-חודשיים הסיפור יעבור ולכול מקרה רשם משחה מסטרואידים רק למקומות הכי מגרדים.

החלטנו שאנחנו את הבן שלנו לא נעביר גהנום , להלן מספר תמונות של המצב שלו לפני

 

החלטנו לעשות תשאול על מנת לרשום צמחים, בתשאול ראינו שהנגעים האלו הם אדומים ומעל העור, מגרדים בעיקר בשעות הערב בשינה כאשר הוא מתכסה ולאחר מקלחת חמה, כלומר מדובר כאן בסוג של מחלת עור שנובעת מרוח חום ורעילות-בשפה הסינית ולכן המרשם היה בהתאם. לאחר כיומיים הגיעו הצמחים והוא החל לשתות אותם.

ביום הראשון עוד היה צריך להיעזר פעם אחת במשחה ולאחר מכן ביומיים הבאים הגרד ירד בכמעט 50 אחוז ולאחר מכן לאחר כשבועיים ימים הנגעים כבר נראו ככה:

היום אנחנו כבר מעל חודש מאז ואין שום זכר לכלום.

להתקשר לייעוץ או לקביעות תור, ללחוץ כאן

עלינו