וירוס המולוסקום בילדים

וירוס המולוסקום בילדים

before

before

אז מתברר וכבר ידוע שלרפואה הסינית יש הרבה מה להציע גם כאשר לרפואה המערבית אין הרבה מה להציע, לדוגמא: מטופל חמוד בן 5 מהשלושה חודשים האחרונים שהגיע עם שתי בעיות כאשר אחת יותר דומיננטית וגם קשורה לאסטתיקה מהשנייה. בעיית עור שעונה לשם וירוס מולוסקום.אותו וירוס נחמד מתיישב על כול מיני איזורים בגוף, היכן שבא לו ומייצר מוקדים דמויי שלפוחיות שלעיתים מפרישים ולעיתים לא, הבעיה היא שהמוקדים האלו מגרדים מאד ומדבקים אז לדוגמא אסור שאחים או אחיות יתקלחו יחד מהפחד שהשני יידבק מהראשון. בתמונה שלמעלה ניתן לראות את אחד מהמוקדים הגדולים והנפוחים שהילד החמוד הגיע איתם.

לאחר תשאול שעשינו, התברר שאותה בעיה כבר כמעט שנה נמצאת אצל הילדון החמוד ומבחינת הרופא עור כמובן שאין מה לעשות שכן זהו וירוס למעט אולי למרוח משהו להרגיע את הגרד. הדבר השני שנאמר ע"י הרופא היה פשוט לחכות עד שיעבור לבד.
בעיה שנייה איתה הגיע הילדון הנחמד הייתה הזעה בכפות הידיים.

ברפואה סינית כאשר יש מוקדים נפוחים, אדומים שנודדים ממקום למקום, אנחנו מתארים זאת כסוג של רוח חום ורעילות ולכן צריך שהאסטרטגיה הטיפולית תהיה בגדול סילוק הרוח, ניקוי החום והרעילות ובנושא הצמחים גם להכניס צמחים שידועים כאנטי ויראליים לבעיות עור.

טרואה ואני החלטנו עם ההורים שהטיפול יהיה כדלהלן: טיפול שבועי של שונישין, לקיחה של צמחים בצורת טינקטורה מנודפת ועל מוקדים שלא מפרישים נעשה מוקסה ישירה.
ההורים זרמו עם ההחלטה הטיפולית ובאמת התוצאות לא איחרו להגיע, מהלך החודש הראשון המוקדים היותר גדולים החלו לקטון כמובן שבתחילה הם היו ההעדפה שלנו מבחינת שימוש במוקסה ישירה, בנוסף לא יצאו מוקדים חדשים.

ובהמשך יתר המוקדים גם קטנו ובמהלך טיפול של חודשיים וחצי יצא סהכ מוקד אחד קטנטן שגם אותו מיגרנו.

עקב כך שההגעות אלינו ממקום מגוריהם המרוחק מעט החלו להעיק ולכן בחודש האחרון החלנו לרווח את הטיפולי שונישין לרמה של טיפול בשבועיים והמלצנו להמשיך לקחת הצמחים עד לסיומם.

להלן תמונה של אותו מוקד לאחר כחודשיים וחצי של טיפול

להתייעצות או קביעת תור, נא ליצור קשר עימנו ונשמח לעזור