המיגרנה והמחטים

המיגרנה והמחטים

המיגרנה והמחטים

סיפור מקרה על בחורה בשנות השישים לחייה שהגיעה עקב סבל כרוני של מיגרנות ברמה של מ'ס כדורים לשיכוך כאבים ביום והיום היא לוקחת משכך כאב רבע כדור פעם בכמה ימים

הגברת הנחמדה הגיעה אלינו דרך חברה כאשר כ-15 שנה סובלת מיגרנות, מתחילה את הבוקר עם המיגרנה. כמ'ס שנים שנמצאת על משכך כאב חזק בשם אימיטרקס, כמ'ס פעמים ניסתה לרדת מהכדור שכן נחשב לכדור חזק ואם לא הלך ניסתה כמות מועטה יותר או דברים יותר קלים.

המיגרנות שלה מלוות ע"י הקאות מימיות, כאשר הגיעה אלינו, היא כבר הייתה כחצי שנה בפנסיה, במקצועה הייתה בתפקיד גבוה בעירייה בשרון עם אחריות ולחץ מרובים ולכן חשבה שלאחר שתצא לפנסיה, המיגרנות ישתפרו אבל לא כך. בעבר כמעט כול יום לקחה רבע מהכדור החזק, בחודש אחד סיימה קופסה, כלומר 24 כדורים מהאימיטרקס.

בזמן שהגיעה אלינו גם סבלה כחודש ימים מדלקת ריאה ולכן הייתה צריכה לקחת אנטיביוטיקה, מה שגרם להחמרה במיגרנה על אף רצונה להוריד בכדורים.
הנוירולוג גם אמר לה שהיא לוקחת יותר מידי כדורים וכדורים שנחשבים חזקים ולכן הגוף עלול להתרגל לכך ואז הכדור כבר לא ישפיע.

בזמן התשאול שנינו נכחנו, שכן היא רצתה גם לשמוע דעה על נושא השאריות של הדלקת ריאה שלה שהיו בדמות שיעול מציק בשעות אחהצ, בסופו של עניין הוחלט על דיקור אחד בשבוע ובינתיים ללא צמחים, כאשר הטיפול יכלול דיקור ביחד עם מסאז ושמנים ארומטיים וייעשה על ידי טרואה, שכן חברתה טופלה ע"י טרואה.

לאחר 1-2 טיפולים, המיגרנה החלה להגיע יותר מאוחר ולא ישר מהבוקר והיה גם שבוע אחד בו במשך 1-2 ימים, לא חוותה בכלל כאב.

לאחר כ-5 טיפולים, הגענו למצב שיומיים עד שלושה ימים במהלך השבוע לא חוותה כאב והיו מצבים בהם על אף הכאב או הרגשת הכבדות, יכלה לסבול ללא לקיחה של הכדורים.

אתמול, היו 13 טיפולים בסהכ, סדר גודל של כמעט 4 חודשים, קופסה של משככים מסיימת בחודשיים. יש מצבים בשבוע אחד ללא כאב 4-5 ימים

לכן במידה ואת או אתה סובלים ממיגרנות, הדבר לא מחוייב המציאות ויש לכך פתרונות, אמנם לא פתרונות קסם, אבל יש, ליצירת קשר, ללחוץ כאן

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *