הכן או הכיני גופך לחורף

הכן או הכיני גופך לחורף

הכן או הכיני גופך לחורף

הרפואה הסינית היא רפואה שבעיקרה רפואה מונעת. רפואה שיודעת למצוא איפה יש חולשות ואין חולשות, מה צריך לחזק ואיך להתנהג מבחינת תזונה, שיטות הכנת אוכל בכל עונה ועונה. וזה היופי שבה, שכן בדרך זו ניתן להכין את הגוף בצורה יותר טובה לקראת העונה הבאה שמגיעה עלינו לטובה וכך גם הגוף שלנו יחווה פחות קשיים בין מעברי העונות

יש מבחר גדול של בעיות ומחלות עם נטייה לצוץ בעונה מסויימת, לדוגמא: אנשים עם בעיות אורטופדיות למיניהם, נחשבים למנבאי הגשם הכי טובים, שכן כאשר הלחות באויר עולה, הם מתחילים לחוות כאבים יותר מהרגיל ויש לכך סיבה ברפואה סינית.

דוגמא נוספת לכך: אנשים שסובלים ממערכת הנשימה, בעונת הסתיו יש להם יותר נטייה להתחיל לפתח שיעול יבש, וכאשר מתחילים להיכנס לעונת החורף הם מתחילים לסבול יותר עקב הטמפרטורות הנמוכות מקוצר נשימה.

דוגמא נוספת לסקטור שסובלים הרבה הם תינוקות וילדים קטנים שסובלים מבעיות במערכת הנשימה, חוטפים הרבה התקררויות בייחוד כאשר מתחילים גן חדש. אנחנו משתמשים בשיטה ידידותית לתינוקות וילדים ומאד טובה ובעלת השפעה דיי מהירה שלא דורשת בהחדרה של מחטים, שנקראת: שונישין

כאן הרפואה הסינית יכולה לעזור על מנת להקל על סימפטומים ואם מתחילים לפני מעברי העונות, אפשר להימנע מסבל.

יש מ'ס רב של דרכים על מנת להכין ולחזק את הגוף לכך:
1. תזונה- שינוי תזונתי לפי הרפואה הסינית שמותאם גם לאדם וגם לעונה
2. דיקור– התחלה של סדרת טיפולים על מנת לחזק ולאזן את הגוף
3. צמחים– שימוש בצמחי מרפא על מנת לחזק את הגוף ואם כבר יש התחלה של מחלה או מחלה כרונית שיש לה נטייה לצוץ יותר בזמן החורף אז ניתן לטפל כדי להחזיר אותה ל"תרדמת"

אנחנו כאן בשבילכם וניתן ליצור עימנו קשר לייעוץ וטיפול, ליצירת קשר

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *