היריון שני בעזרת רפואה סינית

היריון שני בעזרת רפואה סינית

היריון שני בעזרת רפואה סינית

מדובר במטופלת שלנו שחזרה אלינו לאחר כשנתיים וחצי של הפסקה, בעקבות מ'ס ניסיונות להרות שלא צלחו ועל מנת לא לבזבז זמן, החליטה לחזור לטיפולים כדי לזרז את הכניסה להיריון

מעט רקע

מדובר בבחורה בשנות השלושים לחייה, עובדת במשאבי אנוש של חברה, הבחורה הנחמדה הגיעה אלינו באוגוסט 2011 לאחר שניסתה מ'ס פעמים להיכנס להיריון כולל היריון כימי שלא החזיק.
בעיה עיקרית שעלתה בתישאול הראשוני, הייתה וסת לא סדיר שלפעמים מקדים ולפעמים מאחר ולכן גם לא הייתה אפשרות מעקב מבחינת מתי תקופת הביוץ שלה.
לאחר שסיימנו את התשאול, החלטנו שהולכים בכיוון של לקיחת צמחים ודיקור פעם בשבוע על מנת בתור התחלה לנסות להסדיר את הוסת, כמובן שחלק מהעניין היה גם שינוי תזונתי שכן התזונה שלה לא הייתה כל כך טובה.

כשלושה חודשים לאחר תחילת הטיפול, תקופה של חודשיים ימים לא הגיע הוסת, הבדיקת היריון הראתה שלישי אבל לאחר בדיקה של הגניקולוג כולל בדיקת דם, גילינו שהיא בהיריון כימי וכך המשכנו בטיפול עד איזור חודש חמישי שההיריון כבר היה יציב, הבדיקות היו תקינות אבל עקב כך שהם עברו דירה לאיזור יותר מרוחק והיה לבחורה הנחמדה כבר קשה להגיע אלינו, אז היא הפסיקה להגיע ובסוף היא ילדה תינוקת קטנה ונחמדה שהיום היא כבר כמעט בת שלוש.

היום

ואז הגיע הטלפון בחודש אוגוסט השנה על כך שהיא רוצה לחזור לטיפולים בעקבות 5 חודשים של ניסיונות כושלים שלא הצליחו להיכנס להיריון ועל מנת לחסוך בזמן היא רוצה להתחיל שוב טיפול ברפואה סינית.
בתשאול שעשינו כיוון שכבר עברה תקופה של שנתיים ימים, התברר שהוסת פחות או יותר הסתדר שהוא מגיע כול 44 ימים, לא נמצאו בעיות פיזיקליות כלשהן שיכלו להקשות על כניסה להיריון כולל אצל הבעל.

התחלנו שוב דיקור שבועי ולקיחה של צמחים וכחודש לאחר תחילת הטיפול, הוסת לדבריה היה אמור להגיע אבל כבר איחר בשבוע ואז התחלנו לצחוק על כך שיהיה מצחיק לגלות שלאחר טיפול של חודש ימים, היא נכנסה להיריון. ביקשתי ממנה ליתר ביטחון לעשות בדיקת היריון ולעדכן אותי על כך.

 כעשרה ימים לאחר מכן(עקב תקופת החגים) היא עידכנה אותי על כך שהיא עשתה את הבדיקת היריון ואכן היא בהיריון רק ששני הקווים היו לא כהים לגמרי ולכן הגניקולוג שלח אותה לעשות בדיקת בטא שהייתה על הגבול, כלומר ערך של 650 ולכן ביקש ממנה יום למחרת לעשות שוב בטא ואז התשובה הגיעה והערך היה 6700, כלומר יש היריון.

נכון להיום הבחורה הנחמדה ממשיכה לקבל דיקור, צמחים עקב קושי להתמיד איתם ועם כול דבר אחר שצריך להכניס לגוף, החליטה להפסיק.

נראה מה יהיה מין היילוד הפעם

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *