היפוך מנח עובר ושימוש במוקסה

היפוך מנח עובר ושימוש במוקסה

היפוך מנח עובר ושימוש במוקסה

Newborn Baby Boy

 לפני כשלושה שבועות, אשתי, הגברת טרואה אוסוגאמי, פגשה בחברה שנמצאת בהיריון מתקדם בזמן שהלכה לאסוף את בננו מהגן. גם הבן שלנו וגם הבן של החברה לומדים באותו גן.

אותה חברה עקב כך שידעה שאשתי היא מטפלת ברפואה יפנית שאלה לגבי שימוש במוקסה לצורך היפוך מנח עובר, היא אמרה שהיא קראה על כך באינטרנט, אשתי אמרה לה שניתן לעזור. אותה חברה משום מה החליטה ללכת ולקבוע תור למרפאה של רפואה משלימה באחת מקופות החולים באזור השרון. כמובן שהיא קיבלה תור שהייתה צריכה בשבילו לחכות יותר משבוע שזה כבר כשלעצמו ביזבוז של זמן עקב כך שככל שמחכים יותר זמן מבחינת להתחיל טיפול, כך סיכויי ההצלחה לעזור לשנות את מנח העובר יורדים, עקב כך שהמקום מצטמטם.

לאחר שהגיעה לתור, היא נשכבה על המיטה ולהפתעתה המרובה, אותו מטפל החל לדקור אותה במ'ס מקומות, כמובן שזה הפתיעה את אתה בחורה. היא שאלה את המטפל לגבי זה שהיא קראה באינטרנט שכדי להפוך את העובר, לרוב משתמשים במוקסה ולא בדיקור, תשובת המטפל לא איחרה לבוא::

את קוראת יותר מידי באינטרנט, הוא אמר לה

כמובן שהפגישה הבאה שנקבעה לאחר מכן הייתה לעוד שבוע.
מ'ס ימים לאחר מכן, אשתי פגשה בה שוב ושאלה אותה איך היה? כמובן שאותה חברה נשמעה מאד מאוכזבת, אשתי אמרה לה שזה נשמע מוזר שעשו לה דיקור ולא השתמשו במוקסה אבל מעבר לכך, אותה תשובה עלובה ומשפילה של את קוראת יותר מידי באינטרנט ותני לי לעשות את מה שאני חושב לנכון לעשות, הייתה תשובה של תת-שירות ולא של אדם שאמורים להגיע אליו כדי להרגיש טוב, על אחת כמה וכמה בזמן היריון, שהאישה יחסית פגיעה מבחינה נפשית או יותר נכון, יותר רגישה מהרגיל.

אשתי החליטה לדבר עימה ולשכנע אותה להגיע אלינו כאשר באותו זמן היא כבר בשבוע 36. ואכן החברה הגיעה אלינו והיא קיבלה טיפול במוקסה ולאחר מכן היא דיווחה לאשתי שהיא הרגישה תנועות עובר יותר מהרגיל. בשבוע הזה היא הייתה בטיפול אצל אשתי עוד פעם אחת, שכן היא הרגישה חולשה בסופש והעדיפה לנוח בבית והיה עוד יום אחד שבו היו לה הרבה התכווצויות שרירים. לאחר הפעם השנייה שהיא הגיעה לטיפול היא שוב הרגישה ריבוי תנועות של העובר אבל יכול להיות עקב הביזבוז המשווה של הזמן מבחינת עד שקיבלה תור לרפואה המשלימה של הקופת חולים, שכבר העובר לא יוכל לשנות את המנח שלו עקב הצטמצמות המקום ברחם, בכל מקרה בקופה קבעו לה כבר תור לרופא שאמור לעזור פיזית בשינוי מנח העובר.

אנחנו מצפים לשמוע את החדשות עד הסוף שבוע הזה.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *