הילד והחום

הילד והחום

הילד והחום

לפני כשבוע הגיע לקליניקה שלנו ילדון בן חצי שנה שמזה תקופה ארוכה סובל מכול מיני מחלות ילדים ששכיחים מאד בארצנו כמו: דלקות עיניים, דלקות אוזניים, כאבי גרון והכול קרה לאחר שהוריו הכניסו אותו למשפחתון- טיפול בעזרת שונישין עשה את השינוי

לאחר תקופה מסויימת הוריו החליטו להפסיק לקחת אותו למשפחתון כיוון שהוא בילה יותר בבית במנוחה מאשר במשפחתון. אך לפני כחודש ימים החל לסבול מחום שעולה בעיקר בשעות הערב ללא הסבר. לאחר כול הבדיקות שרופא הילדים שלח את הוריו לעשות, לא נמצאה בעיה מיוחדת בגללה החום עולה ולכן שלח אותם הבייתה ואמר להם שבמידה והחום גבוה, לתת אקמול.

בנוסף הוריו שמו לב שהשינה שלו לאחרונה לא טובה, הוא מתעורר הרבה אם זה בגלל החום או אם בגלל מצב רוח לא טוב או אם בגלל רעב ואז נוצר מצב שהוא נורא עייף בבוקר.

הוריו לקחו את הזעטוט להומאופת שיעזור להם לפתור את הבעייה, כך קיבלו ממנו תרופה הומאופתית שלדברי האם, הילד כבר לוקח כחודש ימים ואמורה הייתה לעזור לשינה שלו אך ללא שום תוצאות.

הם הגיעו אלינו בעקבות מטופלת שלנו, שהיא קרובת משפחה של האם.
הסברנו לה מעט על השונישין ועל תהליך הטיפול עצמו ואז הם הגיעו לטיפול ראשוני ביום רביעי.
לאחר הטיפול קבענו להיפגש ביום שישי, כאשר ביום חמישי בבוקר דיברנו עם האם (כחלק מהשירות שלנו אנחנו יום למחרת הטיפול יוצרים קשר לברר איך היה), האם אמרה שבמהלך הלילה הוא ישן שעתיים רצוף והיה מעט יותר רגוע אבל בבוקר החום היה 38.3 כאשר לפני כן החום היה נע בין 38.7 ל-39 מעלות.

ביום שישי כאשר הגיעו לטיפול השני, האם אמרה שהוא כבר מושך יותר זמן בשינה עצמה, המצב רוח יותר טוב והתיאבון גם יותר טוב. החום שלו בחמישי בלילה היה כבר37.6

לאחר כ-4 טיפולים כבר היה ללא חום וכול יתר הסימפטומים השתפרו

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *