בעיות נפוצות אצל ילדים

בעיות נפוצות אצל ילדים

בעיות נפוצות אצל ילדים

לתינוקות וילדים בארצנו הקטנה יש הרבה מאד בעיות ומחלות שכיחות שקשורות לתהליך ההתמרה של הנוזלים עם קשר מאד הדוק לתזונה.
ברפואה מערבית לרוב לבעיות אלו יש מ'ס פתרונות שלא פותרים ממש את הבעיה, בדמות של אנטיביוטיקות, ניתוחים, אינהלציות וכו.
במידה ויש חלון זמן מבחינתף לצורך העניין, לגשת לניתוח כפתורים, או במידה ומתחילים טיפול מקדים בזמן, ניתן למנוע את כול הפתרונות הללו .תינוקות וילדים ברפואה סינית באופיים הם מאד יאנגים, כלומר התהליכים שיש בגוף שלהם הם תהליכים מהירים, תהליכי גדילה והתפתחות ולכן מבחינת ההסתכלות הסינית שבעניין אלו תהליכים שיש להם נטייה לצבור חום ולכן תינוקות וילדים קל להם מאד להעלות חום, נזלת שהופכת ביום לנזלת ירוקה, ליחה שהופכת לירוקה וכ'ו.

על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בין היתר בבעיות ומחלות שקשורות לאורך לאוכל ואז גם הן עוזרות לצבור חום פנימי בגוף שמהר מאד מתפתח לרעילות מבחינת ההסתכלות הסינית, דוגמא לכך היא אותה תופעה נחמדה שנקראת שקד שלישי או שקדים מוגדלים.

מעצם היותנו קליניקה לרפואה סינית יפנית שלרוב טרואה היא זו שמטפלת בהם בעזרת השונישין ומעצם היותנו בין היתר עם הזמן והניסיון עוברים גם תהליך התפתחות וגדילה בדמות פיתוח שיטות טיפול יותר אפקטיביות , בעבר היינו משתמשים רק בשונישין ובמסאז עם שמנים ארומטיים.
לאחרונה הגענו למסקנה שהכי טוב אצל תינוקות וילדים להתחיל מההתחלה לטפל עם שונישין ומתן צמחים על ידי, כי אם נשווה את התוצאות אז באופן יחסי השימוש בצמחים ובשונישין נותן תוצאה יותר מהירה, דוגמא מהתקופה האחרונה: ילדה בת 5 שמאז ומתמיד הייתה מקוררת, האמא עצמה אמרה כאשר כול פעם לקחה את הילדה לרופאת ילדים, תמיד שמעה יש לה נוזלים באוזניים וכו' וכ'ו עד שזה כבר השפיע על ההתפתחות של הילדה מבחינת דיבור.

לאחרונה כאשר לקחה את הילדה לרופא אאג, אמר לה שהיא מוצפת בנוזלים באוזניים וצריך כבר לשקול ניתוח כפתורים. הם החלו אצלנו בטיפול של שונישין וצמחים. לאחר כחודש ימים של טיפול, כיוון שהייתה מעט מקוררת, לקחה את הילדה לרופאת ילדים שאמרה לה שנראה שהנוזלים באוזן התמעטו בצורה רבה. ואז האמא אמרה לנו

אני לא זוכרת מתי בשנה האחרונה שמעתי את הרופאה אומרת את המשפט הזה

כמובן שהיא סיפרה לרופאה מה היא עושה, והרופאה עודדה אותה להמשיך בטיפול, כמובן שכרגע ניתוח הכפתורים הוסר מהפרק.

חשוב להבין שכאשר מתחילים טיפול שכזה צריך שיהיה חלון זמן לא קצר כדי שנוכל לראות תוצאה בדמות שיפור המצב, אלא אם מדובר במצב מסובך שדורש התערבות טיפולית מערבית דחופה

להתייעצות או קביעת טיפול, ניתן ללחוץ כאן